Вашківецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Бажанського

Колишній НВК "Вашківецька гімназія ім.Бажанського"

59210, Вижницький район, м.Вашківці, вул.Бажанського, 9

Телефон: (03730) 4 34 94

Електронна адресаvashkivtsi.gimnazia@gmail.com

Сайт: перейти

Новини закладу

19 Жовтня, 2019 р., 18:04
З 15-18 жовтня у НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського» проводився тематичний тиждень українознавства. Розпочався він з Дня українознавства, а саме загальношкільної лінійки, під час якої  ознайомлено гімназистів із заходами, які будуть проводитися. Наступний день присвячений усній народній творчості, протягом якого учні 5 класу презентували малюнки  «Моя улюблена народна казка».
14 Жовтня, 2019 р., 22:22
Цьогоріч святкове дійство на День нашого міста було і справді феєричним та знаковим для Вашківців, адже цей день об'єднав воєдино багато свят і вже вкотре довів просту істину: «Історія твориться сьогодні, і творцями її є ми з вами». А ми її і справді творили – творчо, натхненно, креативно і, як завжди, з турботою про тих, хто потребує нашої уваги та допомоги. Творили всі – вчителі, гімназисти, батьки, тому всім їм і кожному окремо велика подяка і вдячність.
11 Жовтня, 2019 р., 22:17
У рамках Всеукраїнської екоакції «Моя гімназія і моє місто – найчистіші» та традиційних «суботників», ініційованих у нашому місті, учні гімназії продовжують проводити дні благоустрою на території навчального закладу та прилеглих територій. Учні під керівництвом учителів навели лад у сквері, неподалік гімназії. Молодші школярі прибирали у класах та коридорі. Працівники гімназії теж долучились до прибирання міського парку. Учні 5-11 класів здійснили останні приготування пришкільної території до святкування Дня міста, продемонструвавши ентузіазм у роботі, небайдужість до свого навчального закладу, з відповідальністю віднеслися до поставлених перед ними завдань. Учні, вчителі школи облаштовували територію, впорядковували квітники, висаджували нові квіти. «Ми повинні утримувати територію біля школи в належному стані, озеленяти і доглядати її, – коментує проведення акції директор Гуйванюк Л.М.– Адже наша школа стала осередком формування турботливого ставлення дітей і дорослих до навколишнього середовища».
11 Жовтня, 2019 р., 21:13
«Ми діти козацького роду, землі української цвіт»