У рамках проведення обласного учнівського екологічного конгресу «Живи, Земле» учениці Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіли призові місця.

Дата: 01.11.2019 14:57

25 жовтня  2019 року Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді було проведено обласний учнівський екологічний конгрес “Живи, Земле”. Його мета – активізація екологічного руху на Буковині, вивчення стану навколишнього природного середовища і пошук шляхів його поліпшення, а також привернення уваги місцевої влади, державних та громадських організацій до локальних екологічних проблем. Цього року конгрес відбувався на базі Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

Борисова Ксенія, учениця 7 класу, зайняла почесне ІІ місце у секції “Тваринництво”

Турчинець Олександра, учениця 9А класу, посіла почесне І місце у секції «Зоологія».

Бажаємо вам крутих і вдалих проектів,  творчих успіхів та наснаги. Ви найкращі! Ми пишаємося вами. Так тримати!