Про проведення місячника благоустрою на території Вашківецької міської територіальної громади

Дата: 30.03.2022 12:34

Чернівецька область

Вижницький район

ВАШКІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКИЙ ГОЛОВА
  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від «28» березня  2022 року                                                      № 27

Про проведення місячника благоустрою на

території Вашківецької міської територіальної громади

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про благоустрій населених пунктів»,   рішення виконавчого комітету Вашківецької міської  ради від 16.03.2022 № 36 «Про затвердження заходів з організації та проведення місячника благоустрою на території Вашківецької міської територіальної громади» та з метою забезпечення утримання територій населених пунктів м.Вашківці, с.Карапчів, с.Вали, с.Бабине, с.Замостя, с. Слобода-Банилів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Провести з 28 березня по 23 квітня 2022 року  місячник благоустрою   на території Вашківецької міської територіальної громади.

2. Утворити міський штаб з організації проведення на території Вашківецької міської територіальної громади місячник благоустрою населених пунктів у складі згідно з додатком.

3. Комунальному підприємству Вашківецької міської ради «Комунальник», керівникам підприємст, установ та організаціій усіх форм власності, які знаходяться  на території Вашківецької міської територіальної громади:

3.1. забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо;

3.2. організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг;

3.3. привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, інші об’єкти благоустрою населених пунктів;

3.4. залучати до проведення заходів місячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу Вашківецької міської територіальної громади Андрія ПРИЙМАКА.

Міський голова                                                                         Микола ПЕРЧ