Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@ukr.net

Оголошення

Шановні замостянці!!! Прошу всіх активних та небайдужих долучитися до громадського обговорення!!! До Вашківецької міської ради звернувся наш житель, Мілокумов Віталій Олександрович, з ініціативою про перейменування вулиці Першотравневої на вулицю Незалежності,оскільки він вважає, що вулиця Першотравнева була названа на честь Колгоспу " Першого травня",що існував на території нашого села. На його думку, це залишки комуністичної ідеології на теренах нашого населеного пункту, що підпадають під Закон України "Про декомунізацію". Дуже важлива думка замостянців, оскільки саме Вони повинні вирішувати, як мають називатися вулиці, на яких вони живуть та ходять!!!! Ваша думка буде базою для прийняття рішення міської ради стосовно даного питання!!!!! Долучайтеся до обговорення, висловлюйте свої думки!!!!

12:47 15.11.2021

«Арт-об’єкт як тематична скульптура «Вашківецької Маланки Переберії».

В рамках реалізації Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, з-за підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна, комунальним підприємством «Комунальник» Вашківецької міської ради реалізовується проєкт«Арт-об’єкт як тематична скульптура «Вашківецької Маланки Переберії».

18:07 10.11.2021

09:47 30.09.2021

09:46 30.09.2021

Оголошення!

20:35 26.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Вашківецька міська рада повідомляє, що міською радою заплановано на території  громади встановити місце для тимчасового відпочинку далекобійників та громадян, які подорожують. На даній території, згідно типового проекту будуть розміщені відповідні будівлі і споруди з благоустроєм прилеглої території.

09:55 16.09.2021