Для того, щоб розмістити новину на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

Оголошення!!!

ОГОЛОШЕННЯ Вашківецька міська рада Вижницького  району  Чернівецької області оголошує онлайн - фестиваль рідної пісні «Квітне Черемшина» імені «Заслуженого працівника культури України», композитора, автора всесвітньовідомої пісні «Черемшина» Василя Михайлюка.

16:30 06.04.2021

Вашківецька міська рада прийняла участь в онлайн семінар-нараді, під керівництвом ULEАD Чернівецького регіонального офісу, щодо розробки проєкту Програми соціально-економічного розвитку Вашківецької ОТГ.

16:28 18.11.2020

ЗАВЕРШЕНО ОБЛАШТУВАННЯ ВНУТРІНЬОЇ ВБИРАЛЬНІ У ЗАМОСТЯНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ВАШКІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Програма «Гідність дитини», яка передбачає облаштування туалетів у середині приміщення,  розпочалася ще торік. Саме у 2020 році Замостянську ЗОШ І-ІІІ ступенів Вашківецької міської ради включено до переліку закладів загальної середньої освіти, які потребують облаштування внутрішніх вбиралень, для забезпечення санітарно-гігієнічних умов здобувачів освіти.

18:36 06.10.2020

УВАГА! Вашківецька міська територіальна виборча комісія повідомляє про те, що завершилася реєстрація кандидатів на посаду Вашківецького голови та кандидатів у депутати до Вашківецької міської ради об’єднаної територіальної громади Вижницького району Чернівецької області .

10:45 01.10.2020