ГО "Вашківецька Черемшина"

Громадська організація «Вашківецька Черемшина» (далі - Організація) є добровільним об'єднанням фізичних осіб, створеним для здійснення та захисту прав і свобод людини та громадянина, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів своїх членів або інших осіб.

Організація у своїй діяльності керується Конституцією України, Цивільним кодексом України, Податковим кодексом України, Законом України «Про громадські об'єднання», Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», іншим чинним законодавством України та цим Статутом. Правовою основою діяльності Організації є також регламентні документи та рішення загального характеру, що приймаються Організацією у межах їх статутних повноважень і є обов’язковими для всіх членів.

Громадська організація «Вашківецька Черемшина» створена і діє на засадах добровільності, рівноправності своїх членів, самоврядування, законності, виборності та підзвітності керівних органів, гласності в роботі.

Діяльність громадської організації поширюється на територію України.

Статут громадської організації ЗАВАНТАЖИТИ PDF
Досвід громадської організації ЗАВАНТАЖИТИ

12 Червня, 2019 р., 13:48
Назва громадської організації, що реалізувала проект: ГО «Вашківецька Черемшина». Адреса реалізації проекту: м. Вашківці, Вижницького району Чернівецької області. Дати реалізації проекту: лютий 2019 року - травень 2019 року. Завдання проекту: Утеплення фасаду із встановленням вікон та дверей.