05 Березня, 2020 р., 09:26
Вже традицією стало проведення у Вижницькому районі турніру з волейболу серед жінок присвяченого Міжнародному дню прав жінок і миру. У змаганнях брали участь 6 команд:
26 Березня, 2019 р., 20:56
Участь у змаганнях взяли команди Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Бабинського НВК ім.М.Вержак. Були представлені як чоловічі, так і жіночі команди.
15 Лютого, 2019 р., 08:13
10 лютого 2019 року у  спортивному залі Карапчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з настільного  тенісу на першість села. Безумовно, такі турніри приносять велику користь, адже кожен з них – це ще один крок на шляху професійного зростання тенісистів.
28 Січня, 2019 р., 06:03
Сьогодні в спортивному залі відбулася товариська зустріч з волейболу між командами гімназистів «Гімназія» та вчителів «SportStar». Змагання видалося напрочуд  цікавим і захоплюючим, адже  волейбол -  це гра, яка вимагає хорошої реакції і міцних рук. Приємно, що у впертій боротьбі перемога дісталася  гімназистам –  маємо гарне спортивне майбутнє. Тож вітаємо учасників обох команд і бажаємо їм перемог в спорті і в житті.
21 Січня, 2019 р., 10:30
З 18 по 22 грудня 2018 року волейбольна команда хлопців Карапчівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів брала участь у змаганнях різних рівнів у залік 74 спартакіади школярів.
27 Грудня, 2018 р., 08:40
                                              Розвиток спорту повинен стати пріоритетом не тільки для влади, але й для всього суспільства, адже це інвестиції в здоров’я  підростаючого покоління, яке буде рухати нашу країну вперед, розвивати та прославляти її.