Інвестиційна діяльність громади

Інвестиційний паспорт громади

Інвестиційна пропозиція земельної ділянки типу «Greenfield» Будівництво об’єкту з відновлювальної енергетики (СЕС)

Інвестиційна пропозиція земельної ділянки типу «Brownfield» Розробка Вашківецького родовища по виробництву бутильованої води

Інвестиційна пропозиція земельної ділянки типу «Brownfield» Приміщення харчової промисловості

Інвестиційна пропозиція земельної ділянки типу «Brownfield» Будівля ремонтної майстерні

Інвестиційна пропозиція земельної ділянки типу «Brownfield» Складські приміщення (територія Вашківецького консервного цеху)

Інвестиційна пропозиція земельної ділянки типу «Brownfield» Складські приміщення (колишні двори КСП)

Інвестиційна пропозиція (проєкт) суб’єкта господарювання, що здійснює господарську діяльність («Existing companies») Продаж цілісного майна ВАТ «Художньо-сувенірна фабрика»

Посилання на інтерактивну карту інвестиційних пропозицій громади