НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ОРКЕСТР ДУХОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ ВАШКІВЕЦЬКОГО МБНТД

Колектив заснований Хачманом Іваном Васильовичем у 2009 році.

До складу колективу входять 22 учасники, серед яких є працівники культури, медичні працівники, працівники освіти, пенсіонери.

У 2011 році колективу присвоєно звання «Народний».

В репертуар колективу входять твори заслуженого працівника культури, лауреата премії Сидора Воробкевича, самодіяльного композитора Василя Михайлюка.

В репертуар входять понад 40 творів різного характеру ( класичні танці, пісні та танці, народний фольклор)

Оркестр приймає участь у всіх масових заходах, що проводяться в місті, районі, області - « Новорічні щедрівки», «Вашківецька переберія», «Маланка фест», « Від Різдва до Йордана», « 8 Березня», « День Перемоги», « День молоді», « День Незалежності України», « День міста», святах « Перший дзвоник», « Останній дзвоник», випускних вечорах.

Приймає участь у концертах та фестивалях: « Миколайчук фест», «Квітне Черемшина», «Вашківецький дивограй».

До святкування 110-ої річниці було підготовлено програму маршів «Січових Стрільців».

Колектив нагороджений численними грамотами, дипломами та подяками різного ступеня.

Приймає участь у проведенні весільних обрядів. Підготовлено програму похідних та траурних маршів.