Відкриття меморіальної дошки пам'яті Євгена Деркача

25 березня 2017 року  у Вашківецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Євгена Дмитровича Деркача. Відкриття було приурочене до річниці смерті Євгена Деркача. На урочистому відкритті були присутні: народний депутат Верховної ради Рибак І.П., голова Вашківецької ОТГ Перч М.П., заступник голови Вижницької районної ради Вірста С.Д., начальник відділу освіти Вижницької РДА Андрич М.Г., голова райкому профспілки працівників освіти району Борсук Я.С., голова ветеранської ради Вижницького району Бойко І.М., родина Є.Д.Деркача,  Б.Є.Деркач, В.Є.Деркач (сини), депутати Вижницької районної ради, депутати Вашківецької міської ради, директори шкіл та завідуючі садочків району, ветерани педагогічної праці, меценати школи та знані люди міста Вашківці.