A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вашківецька міська громада
Чернівецька область, Вижницький район

Депутатський корпус

Номер виборчого округу,

П.І.П. депутата

Межі  виборчого округу

1

Борець

Тетяна Петрівна

098-841-71-86

вул.Дорошенка, вул.Нова, вул.Богуна, вул.Зелена, вул.Сагайдачного, вул.Січ.Стрільців, вул.Ю.Лисана,

пр. Ю.Лисана

№ 2

Гарас

Михайло Михайлович

096-670-82-36

вул.З.Канюк, вул.Б.Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Бажанського (30,31,33-110а), 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й пров.І.Бажанського, вул.Л.Українки, вул.С.Бандери (29-70)

№ 3

Шевчук

Іван Васильович

097-970-67-70

вул.В.Івасюка, вул.І.Мухи,( 1-17), пров.І.Мухи, вул.Ковпака (13, 15-19, 28-34),

 2 пров.Ковпака вул.П.Лютика ( 33-37, 38А-53,55-65), вул.Польова ( 1а-11,17-19а, 23, 27, 29,31,33), вул.С.Бандери (15-28), 2-й, 3-й пр.С.Бандери вул.Федьковича, пров.Федьковича

№ 4

Фокшик

Микола Володимирович

          097-770-60-81

вул.Бажанського (1-27,30а), вул.І.Мухи(2-20),

вул.Ковпака (1-12, 14, 20-26, 36-42), 1-й пр.Ковпака, вул.С.Бандери (1-14,16,22), 1-й пр.С.Бандери, вул.Шкільна, 1-й, 2-й, 3-й пр.Шкільний, 1-й,2-й,3-й Затепличний

№ 5

Гарас

Юрій Володимирович

097-700-90-80

вул.Франка, вул.Кривоноса, 2 пр.Кривоноса, вул.Лісна, вул.Юнацька, вул.Н.Яремчука, вул.П.Лютика (2-30,34,38-38а,54), 1-й, 2-й пр.П.Лютика, вул.Польова (12-16,18а,20-20а,24-30,35-51а), 1-й, 2-й пр.Польовий.

№ 6

Гуйванюк

Лілія Миколаївна

067-602-20-62

вул.Затеплична, вул.М.Грушевського, пр.М.Грушевського, вул.О.Кобилянської, вул.Українська, пр.М.Черемшини

№ 7

Гриндей

Олександр Іванович

099-744-32-85

вул.Героїв Майдану, вул..Д.Загула, вул.Соборна (1-35), вул.Т.Шевченка, 1-й пр.Т.Шевченка (2-10), вул.Черемошська

(1-3),

№ 8

Кузик

Олександр Танасійович

067-192-49-05

вул.В.Михайлюка, пр.В.Михайлюка, вул.Л.Кобилиці, 1-й, 2-й пр.Л.Кобилиці, вул.Соборна (2-50), пр.Соборної, вул.Черемошська (4-45)

№ 9

Николайчук

Ірина Іванівна

050-186-12-21

вул.Т.Шевченка (1-80), 2-й, 3-й пр.Т.Шевченка, вул.Садова, пр.Садової

10

Голояд

Євген Ігорович

097-188-17-85

 

вул.Дальня, 2-й пр.Дальній, вул.Крайня, вул.Дружби, вул.Кармелюка, 1-й, 2-й пр.Кармелюка, вул.М.Юрійчука, 1-й,2-й,3-й пр.М.Юрійчука

№ 11

Гнатишин

Юрій Михайлович

067-947-74-98

вул.Базарна, вул.Монастирська, вул.Буковинська, вул.В.Стефаника, вул.Ювілейна, вул.Г.Гараса, 1-й, 2-й пр.Г.Гараса

№ 12

Гарас

Віталій Володимирович

097-877-66-44

вул.І.Миколайчука, пр.І.Миколайчука, вул.Челюскіна, 1-й, 2-й, 3-й пр.Челюскіна

 

№ 13

Волошенюк

Олена Миколаївна

050-374-54-43

с.Волока

№ 14

Дмитрюк

Микола Дмитрович

098-701-96-43

с.Бабине

№ 15

Терновецький

Василь Васильович

098-345-77-23

с.Вали

№ 16

Поповецький

Георгій Іларійович

067-952-65-60

(с.Карапчів) вул.Глибочкова, вул.Раківецька, вул.Центральна (117-131, 151-223), вул.Хмелівська 40,64

№ 17

Мамінчук

Оксана Октавіанівна

068-423-30-15

(с.Карапчів) вул.Ентузіастів, вул.Надрічна (2-87), вул.Нова, вул.Церковна

№ 18

Опаєць

Микола Ярославович

097-987-79-07

(с.Карапчів) вул.Панська, вул.Центральна (2-112, 133-148, 241-1330)

№ 19

Тесліцький

Іван Васильович

097-102-65-77

(с.Карапчів) вул.Головна, вул.Грабова, вул.ім.І.Крисоватого, вул.Мочара (92-930), вул.Надрічна (88-173), вул.Підволоцька

№ 20

Тирон

Микола Михайлович

068-086-66-18

(с.Карапчів) вул.Мочара (1-91),

вул.Ялинкова

№ 21

Марковський

Дмитро Костянтинович

098-510-42-45

(с.Карапчів) вул.Губарівська, вул.Паркова, вул.Погоріловська, вул.Хмелівська

№ 22

Волошенюк

Антоній Тодорович

067-663-06-46

(с.Замостя) вул.Гагаріна, вул.Головна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Спортивна, вул.Шевченка

№ 23

Гараздюк

Петро Васильович

097-968-28-76

(с.Замостя) вул.Головна, вул.Л.Українки, вул.Лісова, вул.Монастирська, вул.Шкільна, вул.Федьковича, вул.Українська

№ 24

Сидор

Михайло Миколайович

067-372-47-23

(с.Замостя) вул.Бережницька, вул.Б.Хмельницького, вул.Лугова, вул.Першотравнева (57,59,59а, 61-65,67, 69,73а,75-75а, 79, 81, 85, 87,89,91,93а,110-122, 124а-136, 138,140-144, 148-150), Вул.Польова, вул.Центральна

№ 25

Баланюк

Юрій Васильович

096-646-56-74

(с.Замостя) вул.Буковинська, вул.Дружби, вул.І.Франка, вул.Першотравнева (35-37,39-39а, 41-41а, 43, 45, 47, 49-51, 53-54, 96-104), пр.Першотравневий, вул.Садова, вул.Середня

№ 26

Опаєць

Микола Теофілович

096-041-59-29

(с.Замостя) вул.Вінницька, вул.Нова, вул.Першотравнева (1-34, 38, 40, 42,44,46-46а, 52-52а, 54а-56Б, 58-58Б, 60,66-66а, 68,70-72, 74, 76,80,82-84, 86,88-88в,90,92-92в,94,106-108, 124, 136а-136Б, 138а, 146, 540-548), вул.Сагайдачного, вул.Т.Баланюка, пр.Першотравневий

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь