Шановні жителі територіальної громади!

Державною податковою службою у Чернівецькій області на виконання вимог Податкового кодексу України нараховано всім землекористувачам податок, який раніше не сплачували громадяни, назва якого Мінімальне податкове зобовязання, скорочена назва МПЗ.

Нарахування податку оформлене податковою службою у формі повідомлень – рішень, які  передані Вашківецькій міській раді та яку зобов’язано вручити землекористувачам.

Враховуючи вище зазначене, просимо у найкоротший термін прибути у міську раду (жителям  населених пунктів у старостати) та отримати податкове повідомлення і розрахунок суми податку.

Інформуємо громадян, що при несвоєчасній сплаті податку, податковою службою землекористувачам буде нарахована пеня.

Землекористувачам бажаючим отримати додаткову інформацію та роз’яснення, необхідно звернутись у Фінансовий відділ Вашківецької міської ради або у податкову службу району.

18 Січня, 2024 р., 10:26
Відтепер у Центрі надання адміністративних послуг Вашківецької міської ради Вижницького району Чернівецької області розпочато прийом документів на оформлення паспорта громадянина України у формі ID - картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон засобами Єдиного державного демографічного реєстру.