Подати оголошення за електронною адресою: vashkivtsirada@gmail.com (VIBER моб: 0978130780) (VIBER моб: 0663587601)

Оголошується конкурс !

Виконавчий комітет Вашківецької міської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: - Спеціаліста I категорії відділу соціального захисту та надання соціальної підтримки населенню

10:28 19.05.2019

Запрошуємо всіх на районний конкурс-фестиваль

05 травня 2019 року о 12.00 у Вашківецькому МБНТД Вижницького району Чернівецької області відбудеться районний фестиваль рідної пісні «Квітне Черемшина» імені заслуженого працівника України, композитора,

04:21 05.05.2019

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості "Єдина родина", який відбудеться з 09 по 16 червня 2019 року у м. Очакові Миколаївської області на базі санаторію «Борисфен», що на березі Чорного моря. На Вас чекають цікаві конкурсні дні, майстер-класи, незабутні ігрові програми, нові зустрічі, знайомства та ласкаве Чорне море.  Організаторами фестивалю є Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та обласний Будинок художньої творчості Миколаївської обласної ради.

09:04 03.04.2019

Продаю господарство с.Замостя вул. Гагаріна 11

Терміново продаю господарство с.Замостя вул. Гагаріна 11 можна під дачу земельна ділянка 50 соток.  Стан будинку хороший — приходь та живи. В будинку 2 кімнати коридор. Біля будинку знаходиться цегляна будівля  літня кухня, стодола, сараї.До центру села, автобусної зупинки та магазину 5-хв. ходьби. Можливий торг за більш детальною інформацією дзвоніть моб:0989217191

13:40 02.04.2019

Шановні жителі громади

14 – 15 березня на території Вашківецької міської ради ОТГ будуть проводитися заходи, спрямовані на формування відповідальності людей до екологічних проблем на всій планеті і в тому числі нашої громади.

01:37 08.03.2019