Для того, щоб розмістити оголошення на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

ОГОЛОШЕННЯ

Вашківецька міська рада повідомляє про те, що 04.12.2019 року  о 1000 у приміщенні відділу освіти, культури молоді та спорту Вашківецької  міської ради за адресою вул. Шевченка 22, відбудеться конкурс претендентів на заміщення вакантних  посад директорів  закладів загальної середньої освіти Вашківецької міської ради.

14:41 03.12.2019

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Вашківецькою міською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування міської ради спеціаліста І категорії Служби у справах дітей Вашківецької міської ради.

16:16 08.11.2019

Оголошення про проведення конкурсу

Вашківецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директора НВК "Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського" Вашківецької міської ради та директора Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вашківецької міської ради.

09:16 22.10.2019