Для того, щоб розмістити оголошення на порталі Вам потрібно надіслати нам листа за адресою vashkivtsirada@gmail.com

21 Грудня, 2019 р., 19:04
     У понеділок, 23 грудня 2019 р., о 14.00 у приміщенні міського будинку культури (зал засідань) відбудеться організаційне засідання з підготовки та проведення Переберії (Маланки). Запрошуються керівники маланкових гуртів (калфи), персонажі Переберії, керівники організацій, дошкільних установ, шкіл.
09 Грудня, 2019 р., 16:27
Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
03 Грудня, 2019 р., 14:41
Вашківецька міська рада повідомляє про те, що 04.12.2019 року  о 1000 у приміщенні відділу освіти, культури молоді та спорту Вашківецької  міської ради за адресою вул. Шевченка 22, відбудеться конкурс претендентів на заміщення вакантних  посад директорів  закладів загальної середньої освіти Вашківецької міської ради.
29 Листопада, 2019 р., 11:24
Вашківецькою міською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування міської ради.
08 Листопада, 2019 р., 16:16
Вашківецькою міською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування міської ради спеціаліста І категорії Служби у справах дітей Вашківецької міської ради.
22 Жовтня, 2019 р., 09:16
Вашківецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директора НВК "Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського" Вашківецької міської ради та директора Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вашківецької міської ради.