Оздоровлення дітей в «Міжнародному дитячому центрі «Артек»

Дата: 06.06.2024 11:21

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, а саме 2 червня група із 8 дітей повернулись у Вашківецьку територіальну громадупісля 21-денного оздоровлення в ДПУ «МДЦ «Артек». Заклад розташований у Пущій Водиці Київської області. Про це повідомили відділ соціального захисту населення при Вашківецькійміській раді.

Зокрема, до таборів поїхали діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: діти-сироти  та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей та інші. Такі діти є пріоритетом державної соціальної політики.  Мета літнього відпочинку для дітей — цікаво та корисно для здоров’я провести час перед новим навчальним роком. Для них під час відпочинку було організовано ряд тематичних заходів, зокрема мистецькі конкурси, вікторини, спортивні змагання, літературні читання тощо.

Підсумовуючи результати літнього оздоровлення, - відзначила начальник відділу соціального захисту населення Світлана Різун, -  можна зробити висновок, що оздоровлення дітей пільгових категорій відбулось вдало, дітки задоволенні, маса позитивних емоцій, пізнання нового- це завжди крок уперед! Тому ми щиро дякуємо батькам за довіру у супроводі діток, представникам освіти, за те, що оперативно  зреагували і зробили все для того, щоби діти мали можливість відпочити та окрема подяка Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації- за надання путівок для оздоровлення !!!

Дуже сподіваємося, що цей відпочинок вони запам’ятають надовго!