26 березня 2019 року на базі Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання з волейболу серед працівників освіти Вашківецької об’єднаної територіальної громади.

Дата: 26.03.2019 20:56

Фото без описуУчасть у змаганнях взяли команди Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Бабинського НВК ім.М.Вержак. Були представлені як чоловічі, так і жіночі команди.

Фото без описуЗмагання розпочалися  з привітального слова начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради В.П.Лучака та голови райкому профспілки працівників освіти  Вижницького району Я.С.Борсука. Вони побажали учасникам команд вдалої гри, наснаги, гарного спортивного настрою та перемоги!

Спортивні поєдинки були цікавими, аматори волейболу демонстрували високий технічний рівень і хорошу змістовну гру, якою порадували своїх вболівальників. Непоборний дух  та позитивний настрій панував у спортзалі впродовж усіх змагань.

У напруженій і дуже цікавій боротьбі місця розташувалися наступним чином, отже,

жінки:

І місце – Карапчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Бабинський НВК ім.М.Вержак;

ІІІ місце – Замостянська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

IV місце – Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

чоловіки:

І місце – Карапчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Замостянська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

IV місце –Бабинський НВК ім.М.Вержак.

Переможці та призери нагороджені кубками та грамотами  відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради.

Ці змагання дали змогу командам гідно презентувати свій освітній заклад, гарно та з користю відпочити. Висловлюємо щиру вдячність організаторам змагань, а нашим спортсменам-аматорам – велика подяка за високий спортивний дух, патріотизм, майстерність, значні досягнення та перемоги.

Ми пишаємося Вами!