11 лютого 2018р. в м. Вашківці пройшла Всеукраїнська акція «Велика українська хода»

Дата: 11.02.2018 08:03

Лучак Володимир Петрович керівник відділу освіти Вашківецької ОТГ, звернувшись до організатора акції зі словами подяки за патріотизм та праве діло, в знак підтримки передали прапор , де кожен охочий залишив своє послання.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Її організатором є Катерина Валевська – військовий журналіст, учасниця Революції гідності, волонтер. «Велика українська хода» – акція, як Активістка розвісила прапори, які зібрані з усіх куточків України, організувала виставку шевронів і боєприпасів наших воїнів, що боронять Українську державу на Сході.

«Велика українська хода» пройшла більшу частину нашої країни. Акція шириться Україною, об’єднуючи не лише прапори наших регіонів, але й серця, душі й думки людей. У кожному місті нашої країни люди пишуть свої побажання.