Свято юного читача

Дата: 14.03.2018 08:25

Дорогі діти! Сьогодні у нас «Свято юного читача». Перед вами одна за одною відкриваються двері в чудову і неосяжну країну Знань. Хорошими учнями ви можете стати лише тоді, коли будете багато читати. З книг ви дізнаєтесь багато цікавого про таємниці природи, про минуле та сучасність нашого народу. Давайте пригадаємо, як почався найважчий у житті кожної людини, наш перший рік навчання в школі, що було цікавого в нашому шкільному житті.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Для учнів 1 В класу Вашківецької ЗОШ I-III ступенів, класний керівник Попович С.В. 14 березня став особливий день. Вони стали повноправними читачами міської бібліотеки для дітей, адже тут відбулося свято "Посвята в читачі" для наймолодших учнів школи. Діти розказували вірші та прислів'я про книги, відгадували загадки про казкових героїв, ознайомились із книжковим королівством, в якому живуть різні книги та різні герої, а про це дітям розповіли зав. бібліотеки для дітей Хачман Н.М. та Кузик Олександра, учениця 4-А класу у ролі Королеви книг. А на закінчення учні вибрали для себе цікаві книги.