15 березня відбувася круглий стіл

Дата: 16.03.2017 09:57

Вчора, 15 березня, в приміщенні Вижницької районної бібліотеки в рамках проекту "Активізація громадян в період децентралізації влади", що реалізовується Чернівецьким обласним громадським об'єднанням "Буковинський центр виборчих технологій", відбувся круглий стіл на тему "Робота територіальних центрів (надання соціальних послуг) в умовах проведення реформи децентралізації".

Участь у засіданні взяли голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, заступник голови районної ради Сергій Вірста, голова Вижницької міської об’єднаної територіальної громади Олексій Чепіль, селищний голова Сергій Боднарюк, громадські активісти. Директор «Буковинського центру виборчих технологій» Ігор Баб'юк окреслив проблеми соціальної галузі в об'єднаних громадах, директор Вижницького територіального центру Роман Єрема розповів про принципи роботи терцентру.
Присутні мали можливість обговорити перспективи та плани в подальшій співпраці з надання соціальних послуг населенню. Так, в процесі децентралізації та утворення нових об'єднаних громад Вашківецька ОТГ вирішила самостійно надавати соціальні послуги населенню. Голова ж Вижницької ОТГ Олексій Чепіль заявив, що Вижницька громада готова надавати субвенцію територіальному центру під чіткі розрахунки наданих послуг та обгрунтування фінансових видатків, які несе терцентр по Вижницькій громаді. Слід зазначити, що у Чернівецькій області, з 16 створених об'єднаних територіальгних громад, тільки Усть-Путильська ОТГ самостійно надає соціальні послуги населенню, тож Вашківська ОТГ буде наступною. Роман Єрема зазначив, що незалежно від того, хто буде надавачем цих послуг, люди повинні відчувати захищеність, якість наданих соціальних послуг має бути на високому рівні.

Джерело: https://www.facebook.com/_Вижницька_районна_рада