28 лютого 2018 р. о 09:41 НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського»

Дата: 28.02.2018 10:32
Кількість переглядів: 439

Милосердя і доброта – як два крила, на яких тримається людство. Напевне, треба менше говорити про добро, а просто творити його, проявляючи милосердя до тих, хто потребує підтримки.

І ось нещодавно учні початкової ланки НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського» разом зі своїми класоводами - Паранчак Л.Г., Хачман Н.М. та педагогом -організатором Курик П.С. відвідали геріатричний пансіонат с. Коритне, де дітей радо зустріли працівники пансіонату.

До поїздки діти та педагоги готувалися заздалегідь, адже мали велике бажання допомогти тим, хто потребує допомоги. Учні для підопічних пансіонату підготували продуктові набори (рис, гречку,макарони,горох, пшеничну та ячневу крупи, цукор), різні овочі (картоплю, столовий буряк, моркву), фрукти (лимони та яблука), а також солодощі та печиво.

Відвідавши людей похилого віку, учні гімназії зрозуміли, що, на жаль, зараз багато поряд із нами людей, які так потребують нашої уваги і підтримки. Якщо кожен із нас буде небайдужим до чужого горя, то це воздасться нам сторицею, бо добро має здатність бути щедрим та не потребує нагороди.