Диктант єдності Замостянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 21.02.2018 15:38

Щасливі ми, що народились і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничий землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, тут живуть наші батьки, тут коріння роду українською, що сягає сивої довжини. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося аж до сліз, зачувши рідне слово…

Фото без опису                                                                               Учні 10 класу  вчитель Баланюк О.І.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Мова – це великий дар природи. І в кожного народу вона своя. Учні Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із вчителями провели  у школі урочистості з нагоди цього свята. У цей день був проведений диктант з рідної мови з вихованцями школи.

Учні 6 класу вчитель Баланюк О.І.

І вже традиційно в цей день у школі відзначається свято мови проведенням виховного заходу.

Вчителі української мови та українознавства Баланюк О.І. та Баланюк Н.М. провели виховний захід на тему «Мово наша солов’їна…».

Учасниками заходу були учні 6,7 та 10 класів. Метою цих заходів є розуміння того, що українська мова – наш скарб. Учні повинні розширювати знання про красу і багатство мови, пробуджувати почуття національної гідності, виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій.