Світ казок

Дата: 26.03.2018 21:08

Казка - це світ, чарівний та незвичайний,

Казка - це диво, сповнене краси.

Поринуть у казку - це ж бо так цікаво,
                                                                              Це справді свято, радість для душі.

Казки - це золоте намисто, яке впало на морське дно, кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління жодної намистинки, мандрують рідним краєм фольклористи, розшукуючи народних мудреців, які зберігають у пам'яті безліч народних оповідань,пісень, прислів'їв.

Казка - це дитинство людства і його мудрість. У казці дитина черпає перші уявлення про справедливість і несправедливість, пізнає світ не тільки розумом, але й серцем.
    Мабуть, немає на світі людини, яка б не любила казки. Так і учні 1- А класу Вашківецької ЗОШ I-III ступенів із класним керівником Веренько Л.А. відвідали міську бібліотеку для дітей, та поринули у чарівний та незвичайний світ казок. Для дітей була проведена вікторина, з якої дітки відгадували загадки про різні казки, та їх головних героїв.
      Побувавши у казковому королівстві учні одержали масу позитивних вражень і стали на крок ближче до дружби з книгою. Бо, кажуть, книга вчить на світі жити та правду й волю завжди боронити.
                                                                Завідуюча бібліотекою для дітей  Наталія Хачман.