Діти святкують Великдень

Дата: 13.04.2018 11:15

Христос Воскрес! Радійте, діти!

На вас погляне Божа Мати,

Радіючи з святих небес.

Збирайтесь, діти, нум співати:

Христос Воскрес! Христос Воскрес!

Ось і зустріли ми Великдень – дуже велике і шановане свято у християнській релігії. Великдень українці завжди святкували радісно, врочисто.

Батьки привчають дітей до цього незвичайного дійства з самого малечку. Працюючи спільно з батьками, у нашому Вашківецькому дошкільному навчальному № 1 стало традицією святкувати Великдень з усіма дітьми.  Цього року 11 квітня теж провели гарне, змістовне свято, присвячене Великодню. У святі взяли участь 215  дітей.  На свято до дітей завітала дівчинка « Весна », яка принесла сонечко, тепло, веселі веснянки і «врочистість вербної неділі, красу Великодня зі смачними пасками і різнобарвними писанками».

Ведучі свята (Краснова Г. О. і Рус М. В.) розповіли дітям значення свята Великодня, яке знаменує воскресіння Ісуса Христа; як треба готуватися до такого свята, принесли дітям запашну паску, свячену вербу і багато різноманітних писанок. Вихователі

( Краснова Г. О., Рус М. В.) і музичний керівник Попова Т. М. розучили з дітьми веснянки, великодні хороводи, народні танці: « Мою свічку невеличку»,  танок з писанками. Вихованці старших груп виконали пасхальні пісні : « Писанка », « Розмалюю писанку».

На завершення всі разом урочисто проспівали  пісню « Христос Воскрес!».

Вихователі запросили дітей до столу і  пригостили їх різними тістечками та фруктами.

Вважаємо, що такі спільні свята виховують у дітей бажання знати народні традиції, брати в них активну участь. Такі діти в майбутньому виростуть високо моральними, духовно багатими людьми.