Фестиваль-конкурс рідної пісні «Квітне Черемшина» пройшов на Буковині ...

Дата: 12.05.2018 17:34

12 травня 2018 року проведено районний фестиваль рідної пісні імені  Василя Михайлюка «Квітне Черемшина», в якому взяли участь більше тридцяти учасників.

Під час конкурсної програми фестивалю звучали пісні  Василя Михайлюка «Черемшина», «Вечори в Карпатах», «Верба», «Стежечка моя», «Гей, гори мої, гори», «Цимбали», «Рута», «Місто моє» та інші

Гран – Прі – вокальний ансамбль «Рута»  клубу села Киселиці Путильського району (керівник Іван Букатка)

1 місце розділили:

- Тетяна Колотило (село Коритне);

- Інна Микитюк (смт. Путила);

- вокальний ансамбль «Берегиня» Вашківецького міського будинку народної творчості та дозвілля (керівник Любов Хачман);

- Василь Чигрин (смт. Путила);

- вокальний дует «А ми удвох» (Микола Тапін та Володимир Паламарчук)  смт. Кельменці.

2 місце:

- Юлія Нищук – Вашківецький медичний коледж;

- вокальний ансамбль Вашківецького медичного коледжу;

- Євгенія Іпатій (смт. Берегомет);

- Оксана Бойко (м. Чернівці);

- вокальний ансамбль Вашківецької школи мистецтв;

- вокальний дует «Мелос» (смт. Глибока)

Голова журі – народна артистка України, композитор та співачка Леся Горова ( м. Київ) та член журі, викладач Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.. О. Барвінського, композитор та співачка Наталія Стець виступили з концертами з нагоди Дня Матері у селах Волока, Коритне, Замостя, Карапчів та Лопушно.

Під час  фестивалю відбулось відкриття меморіальної дошки Заслуженому працівнику культури України, композитору, автору всесвітньовідомої пісні «Черемшина» Василю Михайлюку.

Також вручено районні премії:

імені Василя Михайлюка (в жанрі композиторської та виконавської майстерності) :

Народному аматорському хору Вашківецького міського будинку народної творчості та дозвілля (керівник Юрій Подольчук);

• художньому кекрівнику Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля Ользі Дроняк;

літературно-мистецьку премію імені Георгія Гараса:

художнику Ігорю Денису;

завідувачу Вашківецькою міською бібліотекою для дітей та музеєм Маланки Наталії Хачман.

Відділ культури Вижницької РДА