Юнацький турнір з боксу

Дата: 14.04.2018 18:28

Відбулася відкрита першість м.Вашківці з боксу

Вперше у м.Вашківці 14-15 квітня 2018 року відбулися змагання з боксу серед спортсменів 1996-2007 року за ініціативи депутатів міської ради, спонсорів спортивного свята Гараса Віталія Володимировича, Гараса Юрія Володимировича, тренера спортивного клубу «Нокаут» Гараса Володимира Юрійовича. Змагання проводилися з метою пропаганди здорового способу життя, популяризації та розвитку боксу в м.Вашківці та підвищення спортивної майстерності боксерів.
До м. Вашківці приїхали боксери з Чернівців, Коломиї, Боян, Хотина, Петрівців, Великого Кучурова.
На спортивне дійство завітали почесні гості змагань: заступник голови Вижницької районної ради Сергій Вірста, чемпіон Європи з боксу 2018 року Степан Грекул.
Відкривали спортивне свято голова Вашківецької ОТГ Микола Перч, організатор змагань та засновник боксерського клубу «Нокаут» Віталій Гарас, які побажали учасникам змагань успіхів та спортивних досягнень. Церемонія відкриття розпочалася з виходу учасників та журі змагань на ринг та виконання гімну України. Ведучим змагань протягом двох днів був тренер Микола Бандура.
Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями СК «Нокаут», золотими та срібними медалями, а найкращий боксер отримав кубок.
Зокрема боксери СК «Нокаут» отримали такі нагороди:
Кубок «Найкращий боксер у відкритій першості м.Вашківці» отримав Штефуряк Микола;
Гарас Олександр – І місце;
Гайко Іван – І місце;
Терновий Тимофій – І місце;
Костащук Володимир - І місце;
Кревко Василь – І місце;
Ісак Іван – І місце;
Кравець Олександр – II місце;
Борчук Юрій – II місце;
Вакарчук Михайло - II місце;
Волошенюк Назар – III місце;
Організатори змагань щиро вдячні за допомогу та підтримку Вашківецькій міській раді, лісничому Вашківецького лісництва Миколі Дмитрюку, батькам: Михайлу Штефуряку, Гайку Олександру, підприємцям: Юрію Бобильчуку, Тетяні Олійник, ведучому змагань Миколі Бандурі та Миколі Гаврищуку.