Чорнобиль – біль і скорбота України

Дата: 27.04.2018 05:18

Було проведено виховний захід, урок-реквієм для учнів 7-11 класів,підготовлений класним керівником Гнатюк О.М. з учнями 8-Б класу.

Міра жаху для нас – війна. Чорнобиль – страшніше. Це війна з незримим ворогом. Війна без стрілянини та куль…
На заході були присутні ліквідатори Чорнобильської катастрофи: Пікін П.О., Асаулко Я.А., Крицький Г.І., Крицький М.І.
До присутніх у залі звернувся дідусь учня 8-Б класу Пікін Петро Олександрович.
У ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС із м.Вашківці брало участь 114 чоловік. Пройшло 32 роки та тривога не покидає людей. Ми ще довго будемо відчувати її наслідки та довго чутимемо її дзвони.
В пам’ять про тих, хто поклав своє життя під час та після ліквідації аварії була запалена свіча пам’яті.
Із заключним словом заходу звернулася директор школи Бучацька Н.К., яка подякувала присутнім ліквідаторам аварії на ЧАЕС за участь у даному заході та побажала юній зміні пам’ятати про уроки Чорнобиля,узагальнити здобуті відомості у проекті « Вашківчани – учасники ліквідації аварії на ЧАЕС»

Заступник директора з виховної роботи Грекул Л.О.