Зернинки патріотизму в серце і в душу дитинки

Дата: 24.04.2018 05:22

Директор Вашківецького ЗДО № 2 Перепелиця Г.Я. провела огляд садка, етнографічних осередків у вікових групах. Підготувала методичні рекомендації роботи з педагогічними кадрами щодо реалізації Концепції національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Зібрала нормативно – правову базу з питань національно – патріотичного виховання.

Відкритий перегляд заняття у старшій групі на тему: «Зернинки патріотизму в серце і в душу дитинки» провели вихователі Чечул Л.М., Грек М.В., музичний керівник Кузенко В.

Діти поглибили і закріпили знання про Батьківщину – Україну її історію. Розширили знання про державні і народні символи.

Зустріли нас з хлібом та сіллю. Дівчати підготували танець зі стрічками. Навчилися розписувати писанку, ткати скатертину, плести паску, робити аплікацію рушничка. В кінці заняття заспівали пісеньку «Христос Воскрес».

За результатами роботи методичного об’єднання розроблено рекомендації для педагогічних колективів закладів дошкільної освіти.