Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у Вашківецькому закладі дошкільної освіти № 1 Вашківецької ОТГ

Дата: 28.04.2018 07:11

У Вашківецькому закладі дошкільної освіти № 1 проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дитини з 23 по 27 квітня 2018 року.

Метою проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» є  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.

Для проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» було створено творчу групу, яка підготувала План підготовки до проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності».

Організовано зустріч з працівником міліції Греком Євгеном Миколайовичем, який в доступній і в цікавій формі відповідав на безліч різноманітних запитань дітей, провів бесіду на тему «Поведінка маленької дитини у різних ситуаціях».