Дата: 01.06.2018 07:14

Перший день літа присвячений, звичайно ж, дітям. Всім відомо, що літо - це прекрасний і безтурботний час радощів, сонця і незвичайних пригод. З першим літнім днем приходить до нас чудове свято - всесвітній День захисту дітей. День дитинства. А пора дитинства - така ж чудова і неповторна!

Діти - це майбутнє, і обов'язок дорослих в усьому світі - надавати дітям усе найкраще.
По-особливому урочисто це свято відбулося у Вашківцях. Уся площадка біля МБНТД ожила від дружніх. гомінких, веселих та кмітливих дітей, які розмалювали усю площадку різними малюнками свого дитинства. та за це були нагороджені цікавими призами.
Під час урочистого відкриття свята, з промовою виступив міський голова Перч М.П.. та в дарунок усі діти отримали морозиво.
Прикрасою свята дитинства став святковий концерт, учасниками якого були діти ДНЗ №1 та ДНЗ №2, середньої школи та гімназії, вихованці хореографічної студії "НЬЮ-ДЖЕН".