Здоров’я дитини – багатство країни.

Дата: 05.06.2018 12:46

Одне з найважливіших завдань роботи дошкільних закладів є піклування про здоров’я дитини. Тому пріоритетним напрямком роботи закладів дошкільної освіти Вашківецької об’єднаної громади є фізкультурно-оздоровча робота з дітьми. Основна мета, яку педагоги-дошкільники поставили перед собою, - це виховати у дітей любов і прагнення до занять спортом. Даному питанню значну увагу приділяють: міський голова Перч М. П., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради Лучак В. П., голова райкому профспілки працівників освіти Борсук Я. С..

Вже стало традицією до Дня захисту дітей у Вижницькому районі проводити спортивне свято « Діти – олімпійська надія України». Але вперше таке свято 05 червня 2018 року проводилося у Вашківецькій об’єднаній громаді, на центральному стадіоні міста Вашківці.
У святі брали участь шість команд: « Веселка» - Вашківецького ЗДО № 1,
« Сонечко» - Вашківецького ЗДО № 2, « Пролісок» - Замостянського ЗДО,
« Ромашка» - Карапчівського ЗДО, « Бджілка» - Бабинського НВК, « Сонечко» - Волоцького НВК, всього 36 дітей.
Ведучі свята (Антемюк Ю. В. і Барбазюк Г. В.) розповіли дітям, що таке олімпійські ігри, що символом олімпійських ігор є п’ять сплетених кольорових кілець. До дітей на свято завітали боги Олімпу: «Зевс» і «Гера» (Кузенко В. В. і Рудницька М. М.), які розпочали змагання, запаливши « олімпійський вогонь».
До дітей з привітаннями і побажаннями перемоги звернулися: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради Лучак В. П., голова райкому профспілки працівників освіти Борсук Я. С..
Оцінювали змагання представницька суддівська команда, в яку входили вчителі фізичного виховання Вашківецької ЗОШ (Харченко А. М., Кушицький Ю. Ф.), НВК « Вашківецька гімназія (Маковій М. М.), медичного коледжу (Максимюк М. І.), що свідчить про тісну співпрацю між усіма освітніми закладами, які знаходяться у громаді.
«Маленькі олімпійці» зі справжньою наполегливістю, виконували поставлені перед ними завдання. Олімпійськими видами змагань були:
- пролізти через тунель і забити м’яч у ворота;
- садіння і збирання « картоплі» (м’ячів) у дощ;
- стрибки на фітболм’ячах і закидання мішечків з піском у горизонтальну ціль.
Щоб здобути перемогу, діти викладалися з усієї сили, показували свої вміння і спритність. І хоч кожна команда старалася випередити своїх суперників, в підсумку перемогла дружба.
Дуже гарні слова на популяризацію здорового способу життя сказав дітям голова суддів Харченко А. М.,
Під звуки пісні « Про дружбу» діти стали у п’ять кіл, співали пісню, тримали в руках гелеві різнокольорові кульки і з побажаннями майбутніх великих олімпійських перемог випустили кульки в небо.
За спритність, силу, старанність дітей, чекала винагорода. Від міської ради,