Дата: 19.06.2018 10:37

« Учням та учителям Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів на добру пам’ять про відвідування шкільного музею « Буковина – край космічний, присвяченого життєвому та професійному шляху льотчика-космонавта, Героя України Леоніда Каденюка» - таке вітання привезли із Хотинщини учні 2-А, 6-А класів, педагогічні працівники Калинчук В.Ф., Проскурняк О.З., Грекул Л.О. та голова батьківського комітету 2-А класу Єрмакова Світлана.

Зустріла делегацію із Вашківців усміхнена, привітна заступник директора з навчально-виховної роботи Мельничук Наталія Володимирівна. Екскурсію у шкільному музеї провела випускниця школи, студентка-практикантка Київського торгово-економічного університету Буринська Олександра. Її приємна чарівна усмішка, впевнений захоплюючий голос надовго запам’ятаються відвідувачам, адже вона розповідала про свого земляка Леоніда Каденюка.

Учні побували біля батьківської хати, де, будучи маленьким хлопчиком, майбутній космонавт  босоніж бігав під кремезним горіхом та мріяв про небо. Напевно дуже сильно того хотів, бо його мрія здійснилась. Пані Тамара, дружина старшого брата Леоніда Каденюка Володимира, показала кімнату в якій жив і працював майбутній льотчик-випробовувач,  перший космонавт незалежної України.