Медичний коледж у Вашківцях випустив молодих медиків

Дата: 03.07.2018 12:46

30 червня, в Вашковецькому медичному коледжі БДМУ відбулися урочистості, присвячені черговому випуску спеціалістів спеціальностей» Лікувальна справа » та « Сестринська справа». 136 хлопців та дівчат отримали дипломи, а 18 із них- дипломи із відзнакою. Із цією знаменною подією їх щиро вітали: голова екзаменаційної комісії, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри педіатрії та медичної генетики, декан медичного факультету №4 БДМУ Таміла Сорокман, директор медичного колежу, кандидат медичних наук Микола Сащук, міський голова ОТГ Микола Перч, а також, гості, викладачі та батьки. Дипломовані спеціалісти зачитали клятву випускника Вашковецького медичного колежу. Деяким із них вручено грамоти навчального закладу за активну участь в громадському житті коледжу та міста. В перерві між виступами звучали хореографічно - музичні композиції, пісні, танці у виконанні НАВА « Рута», квартету « Вербиченька», танцювального ансамблю « Васко» медичного коледжу, а також Народного аматорського ансамблю танцю « Черемшина» міського Будинку народної творчості та дозвілля (МБНТД).