1 вересня – День знань !

Дата: 11.09.2018 08:14

Для першокласників – це свято Першого дзвінка, а в цілому, свято початку нового навчального року 2018- 2019, із традиційним святом з Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. Вересень починається святом знань, просвіти, науки. для учнів, вчителів, викладачів та батьків.У цей святковий і, по суті новітній день, Вашківецької об'єднаної територіальної громади !

На свято першого дзвоника на подвір'ї збирається уся шкільна громада. Лунає музика, звідусіль чути слова привітання, радісні вигуки зустрічі з друзями. Незабаром прозвучать позивні, що проголосять початок свята.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису