Буковина попрощалася зі своїм сином, учасником бойових дій, військовослужбовцем 80-ї окремої десантно-штурмової бригади – Романом Карнаухом.

Дата: 11.09.2018 14:21

Роман Карнаух підписав контракт на військову службу ще на початку військових дій на Сході, обороняв Луганський аеропорт, перебував у найгарячіших точках бойових дій. Нагороджений медалями за оборону летовища. Зі Сходу додому повернувся менше року тому, здавалося б все погане позаду.

Але сумна звістка сколихнула Чернівці та Вашківці, 5 вересня стався інсульт, він упав у кому, а  у ніч на 6 вересня  у міській лікарні №3 міста Чернівці перестало битися серце Героя.

Прощання з Героєм проходило до суботи у м.Вашківцях, адже дружина саме із цього містечка, Вашківчани на колінах проводили Героя у останню путь. Прощання відбувалось у Миколаївській церкві м.Вашківці.

«Роман був із тих, хто свідомо йшов захищати нашу державу, був справжнім патріотом, добре усвідомлював свою позицію» - каже голова Вашківецької ОТГ Микола Перч.

СХИЛЯЄМО ГОЛОВИ! СПОЧИВАЙ З БОГОМ!