Інформація для активних мешканців громади

Дата: 12.09.2018 21:57

12.09.2018 року Чернівецьким бізнес-центром коштом Проекту «Сталий розвиток сільських територій в Чернівецькій та Одеській областях», який фінансується Австрійською агенцією розвитку проведено презентацію щодо можливості взяти участь в мікропроекті для започаткування власного бізнесу несільськогосподарського спрямування та отримати грант у розмірі від 3000 до 5000 Євро.

Реєстрація заявки на участь в бізнес школі проводиться до 30.09.2018 року на сайті Чернівецького обласного ресурсного центру з розвитку громад у мережі Facebook.

Проект реалізовуватиметься протягом 18 місяців, загальний бюджет – 500, 000 євро спрямований на поліпшення рівня добробуту та життя найбільш уразливих груп населення у Чернівецькій та Одеській областях. Буде охоплено більше 150, 000 осіб. Проект також стимулюватиме участь громадян у місцевому самоврядуванні та заохочуватиме впровадження ініціатив на рівні громад, зосереджуючи увагу на інклюзивності та охопленні найбільш незахищених верств населення.