Тиждень безпеки життєдіяльності

Дата: 28.09.2018 20:10

у НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського»

Кожна дитина почуває себе у безпеці ,тоді,коли знає як правильно діяти у певній ситуації . Сьогодні ,навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності,ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

У НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського»з 24 вересня по 28 вересня 2018 року був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему : «Наша безпека у наших руках!»

Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:

• загальношкільна учнівська лінійка для учнів 1-11 класів  «Твоя безпека-це твоя уважність»;
  • проведено бесіди з учнями 1-4 класів «Мій шлях від гімназії і додому»,а для учнів 5-11 класів «Поведінка в громадському транспорті»;
  • організовано виставку малюнків 1-7класів «Основні правила на дорозі»;
  • проведено зустріч з викладачем Берегометського політехнічного технікуму ТСОУ (ДТ  СААФ)Сидіром М.М.;
  • організовано вікторину «Ти і дорога»;
  • проведено День здоровя, підчас якого медична сестра розповіла учням про важливість здорового харчування;
  • оформлено листівки та буклети «Правила безпеки на дорозі»та «Правила користування мобільними телефонами»;
  • організовано зустріч з інспектором ювеліальної превенції Пілатом Є.І.на тему: «Я – пішохід» (4клас) та «Діти – вулиця», «Шкідливість паління»( 7-8 класів).

У рамках тижня проведено найрізноманітніші заходи,основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоровя ;популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді,формування в учнів життєвих навичок,що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання гуманного ставлення до людини,що потрапила в біду,вироблення в школярів співчуття, бажання допомогти.

Заступник директора з виховної роботи Проскурняк Н.Г.