Тиждень біології у НВК «Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського»

Дата: 21.09.2018 21:05

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізовують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Основною метою проведення тижня біології та екології є виховання любові до предметів, привернення уваги тих школярів, які мало цікавляться даними науками, розширення знань учнів у різних ділянках цих наук. Крім того, предметний тиждень може стати тією спільною справою, що згуртує гімназистів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити зв’язки між різними віковими групами.

Для того, щоб зреалізувати дану мету, у НВК «Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського»з 17 по 21 вересня 2018 року, вчителем біології Приньковською В.М. та педагогом-організатором Курик П.С.було проведено тиждень біології та екології.

У рамках цього тижня пройшли заходи, серед яких – засідання творчої групи «Паросток», конкурс малюнків «Природа навколо нас», «У світі цікавого».
Був проведений вже традиційний благодійний ярмарок«Домашня випічка», вилучені кошти з якого будуть використанні на придбання ліків та памперсів для немовлят обласного спеціалізованого Будинку дитини.Чернівці «Сонечко».

Усі учні гімназії брали активну участь в акції «Чисте подвір'я», бесідах, конкурсах зокрема, розгадували загадки, кросворди, ребуси.

А кінець тижня пройшов дуже цікаво та насичено.У таке велике свято Різдва Пресвятої Богородиці охоче взяли участь гімназисти у позакласному заході - «Барви Буковини». Гостями свята були вчителі біології Вашківецької ОТГ та представник Вижницького національного парку Зої Володимирівної. У ході цього свята був проведений майстер-клас з виготовлення квітів із природного матеріалу (а саме троянд), що викликало захоплення учнів.
Усі заходи тижня пройшли на високому організаційному та змістовному рівнях. Учнів, які брали участь у тижні біології, буде нагороджено та відзначено грамотами, подяками.