Вітаємо зі святом!

Дата: 07.10.2018 09:30

Фото без опису  Прийміть най щиріші привітання із професійним святом - Днем працівника освіти!
День освітянина святкується в чудову осінню пору. І не - невипадково, адже посмішка осені також замислена, як і Ваша мудрість і розважливість; погляд осені виразний і яскравий, як креативний підхід до освітнього процесу, адже в осені легка і впевнено, як методи, завдяки яким ви розкриваєте обдарованих дітей. А ваша професійна компетентність змальована золотистими фарбами осінньої пори.
Ви невтомно і наполегливо відкриваєте двері у квітучий сад знань, науки, мудрості; плекаєте.майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих дітей нашої громади. Вам вірять, до вашої думки при слухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці учні долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми патріотами України.
У цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній професії, за ваші терпіння, і талант, що так щиро і щедро передаєте учням.

Нехай ця осінь золота,

Вам подарує вік щасливий,

Щоб не згасали: доброта,

Здоров'я, радощі і сила.

Щоб Ваш важкий почесний труд

Був плідний, як багата осінь.

І кожен день, що йде новий

Хай тільки щастя

Вам приносить...