Відкритий урок зарубіжної літератури у 5-Б класі

Дата: 09.10.2018 06:33

Відповідно до плану проведення відкритих уроків на І-й семестр 2018/2019 навчального року у Замостянській ЗОШ І-ІІІ ступенів 09.10.2018 р. пройшов показовий урок зарубіжної літератури у 5-Б класі на тему "Брати Грім. "Пані Метелиця." Уславлення любові до праці та інших людських чеснот" , учитель Любківська Г.М.

У ході уроку п'ятикласники навчилися визначати конфлікт художнього твору, давали характеристику героям, вчилися розв'язувати проблемні питання. За допомогою літературного диктанту, народних прислів'їв та приказок впізнавали героїв творів відомих казкарів. Школярі визначали, хто, на їхню думку, найталановитіший учень (учениця) на уроці під час інтерактивної вправи "мікрофон" висловлювалися про те, що найбільше сподобалося і запам'яталося. Важливий висновок, який зробили учні, - добро завжди перемагає зло і праця возвеличує людину.