РАЗОМ МИ - УКРАЇНА!

Дата: 29.10.2018 11:37

Уже кілька років поспіль учні НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського» беруть активну участь у благодійних акціях.

Тож і цьогоріч, вже втретє за місяць, гімназисти вирішили продовжити добру справу.  Першою була поїздка до геріатричного пансіонату с.Коритне  ( організатор Проскурняк Н,Г. ),  другою - поїздка до дитячого будинку «Сонечко» (організатори – Приньковська В.М.,  Курик П.С.).  Під час святкування Дня міста Вашківців волонтери навчального закладу (директор Гуйванюк Л.М.) під керівництвом педагога-організатора Курик П.С. та голови батьківського комітету гімназії Попович О.В. організували ярмарок-розпродаж солодощів.
 Вилучені від розпродажу кошти в сумі 1 тисячі 500 гривень було перераховано на особистий рахунок Олега Плаксивого, який на війні з 2014 року, в армії на контрактній службі з 18 років. Механік-водій. Народився і виріс в Чернівецькій області, потім переїхав служити на Вінниччину. З перших днів війни брав участь в бойових діях.  Отримав важку травму - перелом шийних хребців. Паралізований від шиї і нижче, але активно займається - трошки почали працювати руки. Прогрес є!!! Головне – є люди, яким небайдужа його доля.
  Бажаємо Олегу швидко одужати й стати на ноги. Нехай теплота сердець наших гімназистів зігріє його змучене серце і допоможе швидше стати на ноги!
 Слава Героям! Велика вдячніть волонтерам, маленьким патріотам, янголам захисників України, які роблять добру справу.

ДОПОМАГАЙМО  ОЛЕГОВІ  СТАТИ  НА НОГИ  РАЗОМ!
                                        РАЗОМ МИ - УКРАЇНА!