Сучасна школа – творчий учитель – компетентний учень

Дата: 05.11.2018 16:38

26.10.2018 р. на базі Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методичне об’єднання вчителів української мови та літератури Вашківецької ОТГ на тему «Сучасна школа – творчий учитель – компетентний учень».

Москаль Марта Богданівна презентувала навчально-методичний посібник «Літературними стежками Карапчева», укладений учителями-словесниками Карапчівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Литвінчук Л. К., Москаль М. Б., Марковською Б. П. Присутні  ознайомлись із публіцистичними статтями, розробками уроків, позакласними заходами (за творами поетів села Карапчів) уміщеними в посібнику.

Марковська Богдана Петрівна провела відкритий урок розвитку мовлення у 7-А класі на тему «Твір-опис природи в художньому стилі на основі особистих вражень «Осінні етюди». Марковська Б. П. на високому професійному рівні застосовувала новітні форми та методи роботи з використанням сучасних технологій.

Також учасники методичного об’єднання взяли участь у діловій грі з елементами тренінгу «Сучасна школа – творчий учитель – компетентний учень», яку провела Литвінчук Лариса Корнеліївна. Кожен мав змогу проявити свої творчі здібності, поділитися досвідом та збагатити свої знання, виконуючи цікаві вправи та завдання.

Підсумки підвела голова методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Курик Г. І., яка відмітила якісну організацію та підготовку до проведення методоб’єднання, професіоналізм, педагогічну тактовність, сумлінне ставлення до свої обов’язків  Москаль М. Б., Марковської Б. П., Литвінчук Л. К.

Вчитель української мови та літератури Валівської ЗОШ І-ІІ ст.