Нова українська школа – нові орієнтири у дошкіллі.

Дата: 06.11.2018 14:23

Така тема методичного об’єднання керівників закладів дошкільної освіти Вашківецької ОТГ, яке відбулося 06 листопада у Вашківецькому ЗДО № 1.

Учасникам було представлено педагогічну раду « Наступність в роботі дошкільної та початкової ланок освіти». В роботі педагогічної ради взяли участь вихователі, вчителі перших і четвертих класів, практичний психолог ЗДО, вчитель- логопед. Педагоги змістовно обговорили, як в сучасних умовах забезпечити плавний перехід дітей від дошкільного у шкільне життя, відзначили справжню наступність між програмою

« Впевнений старт» і програмою для дітей перших класів; обговорили, які інтерактивні методи і прийоми ефективні в цій роботі.

Присутні дійшли висновку про необхідність проведення інтегрованих занять, побудованих на ігровій діяльності.

Цікавий для всіх присутніх майстер-клас провела вчитель-логопед Антемюк Ю. В. « Застосування Су-джок терапії при корекції мовленнєвих порушень у дітей».

У рішенні, яке прийняли спільно дошкільники з вчителями початкових класів, звернули значну увагу на важливість роботи з батьками. А для цього – підготувати методичний посібник « Батькам майбутніх першокласників» і організувати у другому півріччі роботу Школи батьків майбутніх першокласників.

Розмова була предметною, цікавою, задушевною.

Вважаємо, що такі форми роботи педагогів принесуть свій вагомий результат.