Хай в серці кожної дитини живе любов до України.

Дата: 09.11.2018 11:44

У Вашківецькому дошкільному навчальному закладі № 1, поставили перед собою мету- навчити дитину користуватися рідним усним мовленням.

Українська мова – співуча, жива і безсмертна. 9 листопада наша Вітчизна святкувала День української писемності.

Бо, як сказав поет Дмитро Білоус :

«…зберігає мова калинова

на гронах давніх свіжості росу,

щоб у майбутнє музикою слова

нести душі народної красу».

В рамках святкування цієї дати 13 листопада 2018 року  у Вашківецькому закладі дошкільної освіти № 1  проведено патріотичний захід, конкурс маленьких читців  « Дзвенить струмочком рідне слово», в якому приймали участь діти всіх груп.

16 дітей  декламували вірші про Україну, рідний край, мову, героїв нашої Батьківщини, декламували вірші Т. Г. Шевченка, В. Сосюри, Сингаєвського і інших поетів.  Вихователі і батьки доклали максимум зусиль, щоб  діти розповідали вірші виразно, з інтонацією. Сніжана Досевич так інтонаційно виразно прочитала вірш, аж перехоплювало подих.

В залі було затишно  від щирих посмішок, аплодисментів, гарного настрою.

Переможці конкурсу отримали призи: маленькі діти – набір математичних кубиків,  старшим дошкільникам вручили цікаві розвиваючі пазли.

Від проведеного свята  діти з піднесеним настроєм, жваво ділилися приємними враженнями одне з одним і з батьками.

Всю роботу організовуємо спільно з батьками, батьки допомагають у підготовці і проведенні свят, пошитті гарних костюмів і з задоволенням самі беруть участь у святах.

Вважаємо, що саме такі заходи пробуджують у дітей найкращі патріотичні почуття, любов до своєї Батьківщини, рідного краю, рідної мови.