Семінар: «Комплексний підхід до енергоефективності в об’єднаній територіальній громаді»

Дата: 14.11.2018 13:43

Наша громада взяла участь в одноденному семінарі в рамках Всеукраїнської Програми сприяння підвищенню енергоефективності об’єднаних територіальних громад України, який відбувся у смт. Глибока 14 листопада 2018 року, під керівництвом Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, ГО «Енергійна країна» та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за участю відомих експертів з енергоефективності:

Віталій Савіч, директор Одеського муніципального енергетичного агенства (м.Одеса);

Сергій Наскальний, Експерт з енергоефективності, ГО «Асоціація енергоаудиторів» (м. Київ);

Юлія Кірвас, голова правління ГС «Одеський регіональний енергетичний кластер» (м. Одеса).