Візьми те,що тобі потрібно

Дата: 15.11.2018 06:31

15 листопада НВК ”Вашківецька гімназія  ім.І.Бажанського” гостинно відчинила двері    вчителям початкової ланки (4 класів)  Вашківецької ОТГ для проведення методичного  об’єднання на чолі з їхнім керівником  Н.М.Танасійчук.

Оригінальністю задумів, своїм досвідом  поділилася Леся Григорівна Паранчак,  запрошуючи колег відправитися в подорож  материками на уроці природознавства  ”Материки та океани Землі на карті світу”.

Згодом для нашої дружної команди однодумців  був створений простір для творчості  психологом Русланою Попович, у ART-майстерні  ”Таке привабливе слово щастя!”.

Та на цьому наша зустріч не закінчилася, тому що невгамовні четвертокласники вже чекали на спортивному святі ”Спритні, дужі, веселі” гостей, де учасниками були не тільки діти, а й учителі та батьки.

Напевно, посмішка ще довго не буде сходити з обличчя учасників, згадуючи море драйвових емоцій та почуття піднесення.