Україна – це територія Гідності й Свободи

Дата: 25.11.2018 08:24

З 19 по 23 листопада у НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського» проводився Тиждень Гідності та Свободи за орієнтиром «Ціннісне ставлення до суспільства та держави».

У рамках тижня, з метою вшанування героїв, була організована шкільна лінійка з інформаційною хвилинкою "Ціна людської гідності". Класними керівниками було проведено бесіди, години спілкування на теми: «Честь і гідність – це не пусті слова», «Свобода громадянина України», «Гідність держави починається з патріотизму її громадян». Учні 5-10 класів писали листи воїнам-захисникам України, а наймолодші – створювали малюнки-обереги. Гімназисти в актовій залі переглянули відеофільми про події листопада 2014 року.

Шануйте і любіть прекрасну, рідну неньку-Україну, пам’ятайте завжди та скрізь, що ви діти козацького роду, онуки славних пращурів великих, що не корились ні мечу, ні вогню, а свято вірили у світле майбутнє своєї держави.

Заступник директора з виховної роботи Проскурняк Н.Г