«Учитель року 2019» у Вашківецькій ОТГ

Дата: 29.11.2018 07:26

29 листопада 2018 року у Вашківецькій об’єднаній територіальній громаді на базі Вашківецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів проходив І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Основи здоров’я».

У І етапі конкурсу взяли участь 3 учасників:

• Попович Руслана Василівна – вчитель основ здоров’я НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського» Вашківецької міської ради;
  • Мостбауер Майя Василівна – вчитель основ здоров’я Вашківецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вашківецької міської ради;
  • Пріньковська Валентина Володимирівна – вчитель основ НВК Берегометська гімназія Вижницької РДА.

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради від 22.11.2018 року «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» конкурсанти проходили такі  конкурсні випробування:

• «Тестування з фахової майстерності»;
  • «Практична робота»;
  • «Проект»

Оцінювало роботу учасників фахове журі у складі:

Лучак В.П. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради;

Ляшенко С.І. – заступник директора з  НМР «Буковинська Мала академія наук учнівської молоді»;

Вірста Г.Г. – провідний спеціаліст з питань загальної середньої освіти;

Попович О.В. – керівник методичних об’єднань Вашківецької ОТГ;

Загул П.П. – вчитель біології та основ здоров’я Замостянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, вчитель –методист;

Бегініна М.Р. – методист РМК Вижницької РДА;

Граб В.Д. – вчитель основ здоров’я НВК Берегометська гімназія, керівник методичного об’єднання вчителів біології.

І етап конкурсу «Учитель року - 2019» пройшов на належному організаційному та методичному рівні, у ході роботи панувала творча атмосфера. Конкурсанти впоралися із усіма конкурсними випробуваннями,  про що свідчать результати, визначені фаховим журі.