ДОПОМОЖЕМО ВОЇНАМ - ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2018 07:13

Ви пішли за свободу стояти,

За вільне і мирне майбуття,

Тримайтеся, любі й вірні солдати,

Боріться за наше із вами щасливе життя

Напередодні Міжнародного Дня волонтера об’єдналися і згуртувалися в єдину команду доброчинців учнівські колективи НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського», Карапчівського ЗЗСО I-III ступенів, Бабинського НВК ім.М.Вержак, Валівського ЗЗСО I-II ступенів. Нарівні з дорослими учні збирали продукти, вишивали обереги, створювали малюнки та писали  вітальні листи-побажання, у яких вони мріють про закінчення війни й повернення наших героїв до рідних домівок.

Воїнам - захисникам України передано коробки з солодощами, сухофрукти, чай, цукор, м’ясні консервації, теплі шкарпетки.

Щира вдячність учням, учителям, батькам і всім, хто долучився до благодійної акції, за теплоту ваших сердець, співпереживання  і небайдужість. Разом МИ - УКРАЇНА!

Проскурняк Н.Г., заступник директора з виховної роботи НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажансь