Спортивно-розважальні ігри в ДНЗ №1 «Веселка» в честь Дня української армії

Дата: 06.12.2018 15:16

«Я твій громадянин, я прагну підростати, тягнусь пагінчиком до світла і тепла.», - під таким девізом, 6 грудня 2018 року, в ДНЗ №1 «Веселка», відзначили День української армії. В рамках цього свята проведені спортивно-розважальні ігри. Дівчатка щиро привітали майбутніх воїнів, побажали їм мужності, витривалості, сили духу та найголовніше мирного неба над головою.

До дітей завітав прапорщик Хоменко, інструктор з фізичного виховання -  Маріянчук О.П., та запропонував позмагатися та випробувати свої сили різноманітних конкурсах. Беручи участь в змаганнях, хлопчики були старанними, активними, спритними. Дівчатка навчалися надавати першу медичну допомогу. У змаганнях перемогла «Дружба», за свої старання, команди отримали грамоти та фітбол м*ячі.