«Козак гімназії-2018»

Дата: 07.12.2018 15:33

Найлегендарніше минуле українського народу – козацтво як джерело свободи, сили духу, гідності – основний лейтмотив вечора відпочинку ”Козак гімназії - 2018”, який нещодавно був проведений десятикласниками та їхнім класним керівником Марією Миколаївною Маковій.
Кажуть: ”Терпи козак - отаманом будеш!”. Наші козаки гідно презентували себе та пройшли всі випробування на кмітливість, швидкість, працелюбність, ерудованість, силу волі, креативність. Цими юними патріотами були гімназисти - Бринзей Владислав (11 клас), Паранчак Петро (10 клас), Крамський Іван (9 клас), Юркевий Назар (8 клас). А отаманом, який отримав титул ”Козак гімназії - 2018”, став учень 10 класу Паранчак Петро.
Теплими акордами звучали українські пісні, шквал аплодисментів отримали наші хлопці-десятикласники, виконавши чудовий танець козаків.
Вкотре у літописі нашої гімназії залишаться світлини чарівних україночок та легенів-хлопців. Дякуємо за позитивні емоції, українські пампушки та відпочинок для душі!
Інформацію підготував член клубу старшокласників «Точка зору» Михайло Лисан
.