Подаруй дитині свято!

Дата: 16.12.2018 17:55

День Святого Миколая - особливе свято, на яке діти чекають з нетерпінням.  Та й дорослі – батьки, дідусі чи бабусі -  заздалегідь дбають про подарунок для своєї малечі. Ось уже кілька років поспіль підприємці Вашківецької ОТГ та небайдужі громадяни організовують в цей день святкування з піснями, танцями та подарунками від Миколая для  дітей з особливими потребами, адже основне у благодійності – небайдужість до чужої дитини, бажання допомогти та особиста участь…

Цьогорічне святкування було особливе. Приємним сюрпризом для всіх став виступ  вокального гуртка «Колорит»  Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», вихованці якого презентували розважальну святкову програму. Гості свята були в захваті, адже участь у рухливих іграх та танцювальна загальна розминка для дітей – це не тільки корисна фізична активність, а й веселий спосіб проведення часу.  Хочеться також подякувати і юним акторам під керівництвом Чибіряк Тетяни за  інсценізацію ними української народної казки «Рукавичка».

Святкування ж завершилося традиційним врученням подарунків від Святого Миколая. Висловлюємо  щирі слова вдячності всім, хто долучився до проведення  свята, тим  людям, чиї серця сповнені доброти і милосердя, щирості і теплоти. Нехай це свято вселить в усіх нас любов і надихне на добрі справи,  подарує нам віру, а добрий Святий Миколай принесе щастя у наші сім’ї й благополуччя рідній Україні!